Aktywne filtry

Drabiny rozstawne

Drabina rozstawna to wygodne rozwiązanie zarówno dla gospodarstw domowych do użytkowania jako drabina domowa, jak również jako drabina dla firm. Uniwersalne zastosowanie w różnorodnych pracach sprawia, że drabiny rozstawne cieszą się dużą popularnością. Do wyboru różna wysokość robocza czy ilość stopni.

Rodzaj drabiny do zastosowania

Drabiny rozstawne to takie produkty jak drabina jednostronna, drabina dwustronna, drabina dwuelementowa, drabina trzyelementowa. Cechuje je mnogość zastosowań podczas codziennych zadań domowych, remontów czy prac wykończeniowych. Są to drabiny aluminiowe bądź drabiny stalowe. Drabiny Kraft mają solidne konstrukcje, które zapewniają wysoki komfort użytkowania.

Rozstawienie drabiny zapewnia jej stabilność oraz odpowiednie podparcie, dzięki czemu praca na wysokości jest bezpieczna oraz wygodna. Drabiny Kraft zaopatrzono w stopki, które zapewniają stabilność i chronią przed przesuwaniem drabiny, a także zabezpieczają przed zarysowaniem oraz uszkodzeniem podłoża.  

Porządne wykonanie z materiałów takich jak lekkie i trwałe aluminium bądź solidna stal. Drabiny aluminiowe nadają się do zastosowania zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz oraz w wilgotnym środowisku, ponieważ są odporne na korozję. Drabiny stalowe mają solidną i wytrzymałą konstrukcję, odporną na uszkodzenia. Malowanie proszkowe zabezpiecza drabiny przed korozją, a dodatkowo zwiększa walory estetyczne.

Części zamienne

W ofercie części zamienne, jak również akcesoria do drabin, które poprawiają komfort i wygodę podczas korzystania z drabiny. Hak na wiadro, półka do drabiny, czy też kółka do drabiny przemysłowej to akcesoria zwiększające funkcjonalność drabiny i komfort pracy. Mnogość zastosowań sprawia, że są to drabiny o szerokim zastosowaniu. Wysokiej jakości polskie produkty w atrakcyjnych cenach.