Aktywne filtry

Części zamienne

Drabiny Kraft to funkcjonalne produkty, do których dostępne są części zamienne. Umożliwiają one prostą i szybką wymianę uszkodzonego bądź zużytego elementu drabiny. Wymiana wyeksploatowanej części drabiny pozwala na dalszą bezpieczną oraz komfortową pracę na wysokościach.

W asortymencie stabilizator do drabiny dostępny w różnych długościach: stabilizator 980 mm, stabilizator 1100 mm oraz stabilizator 1200 mm, co umożliwia dopasowanie produktu do swojego modelu drabiny. W ofercie również stabilizator 900 mm przeznaczony do wąskiego segmentu drabiny 3 częściowej. 

Stabilizatory są stosowane między innymi w takich produktach jak drabina 3 elementowa, drabina 2 elementowa, drabina wielofunkcyjna czy drabina z podestem. Drabiny aluminiowe ze stabilizatorem użytkowane są przeznaczone zarówno do zastosowania nieprofesjonalnego jako drabina domowa, jak również jako drabina przemysłowa.

Dzięki dostępności części zamiennych, gdy jakiś element drabiny zgubi się, uszkodzi się albo zużyje można wówczas w prosty i wygodny sposób wymienić tą część na nową - to tańsze rozwiązanie niż zakup nowej drabiny. W asortymencie również akcesoria do drabin, które zwiększają funkcjonalność oraz komfort podczas pracy na wysokości.