Aktywne filtry

Do domu

Drabiny domowe charakteryzują się lekkością wykonania oraz niewielką wagą, dzięki czemu są wygodne w przenoszeniu i użytkowaniu. Wykonane z solidnych materiałów, które zapewniają komfort oraz stabilność podczas korzystania. Niewielkie wymiary ułatwiają przechowywanie drabiny. Do wyboru drabiny aluminiowe lub drabiny stalowe. Drabiny do domu to różnorodne produkty, takie jak drabina jednostronna, drabina dwustronna, drabina składana, schodki i taborety, drabina 3 elementowa. Szeroka gama asortymentu umożliwia dopasowanie odpowiedniej drabiny do własnych preferencji i potrzeb.

W ofercie drabin domowych aluminiowych znajdują się między innymi kolorowe drabiny, takie jak drabina żółta, drabina czerwona oraz drabina fioletowa, które cechują się funkcjonalnością, a także wysoką estetyką. Jest to drabina 4 stopniowa i drabina 5 stopniowa. Wykonane w zgodzie z normą EN-131, o maksymalnym obciążeniu do 150 kg. W ofercie również takie produkty jak drabina domowa z półką, drabina jednostronna z hakiem na wiadro, drabina dwustronna czy drabina aluminiowa 3 elementowa z serii BASIC - dla gospodarstw domowych. Lekka konstrukcja aluminiowa, o dużej wytrzymałości i żywotności.

Drabiny domowe stalowe to drabiny jednostronne oraz schodki i taborety. Solidne produkty niepodatne na uszkodzenia. Malowanie proszkowe zapewnia odporność drabiny na korozję, dzięki czemu może być użytkowana również w wilgotnym środowisku oraz na zewnątrz. Taborety i schodki składane są przeznaczone do codziennych prac domowych na niewielkich wysokościach. Drabiny stalowe domowe są wyposażone w karbowane stopnie oraz stopki o właściwościach antypoślizgowych.  

W kategorii drabiny do domu występują produkty z różną ilością stopni czy ilością szczebli, jest między innymi drabina 2 stopniowa, drabina 3 stopniowa, drabina 4 stopniowa, drabina 5 stopniowa czy drabina 6 stopniowa. Drabiny Kraft ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, remontów czy drobnych napraw. 

W asortymencie również akcesoria do drabin, które zwiększają wygodę i komfort podczas pracy na drabinie, a także części zamienne. Produkty takie jak hak na wiadro lub półka na narzędzia zwiększają funkcjonalność drabiny i ułatwiają pracę. W ofercie dostępne także profesjonalne drabiny dla firm. Solidne drabiny domowe polskiej produkcji.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj Nowe Konto