Aktywne filtry

Drabiny domowe

Drabiny domowe charakteryzują się lekkością wykonania oraz niewielką wagą, dzięki czemu są wygodne w przenoszeniu i użytkowaniu. Wykonane z solidnych materiałów, które zapewniają komfort oraz stabilność podczas korzystania. Niewielkie wymiary ułatwiają przechowywanie drabiny. Do wyboru drabiny aluminiowe lub drabiny stalowe, w tym drabinka 3 stopnie. Drabiny do domu to różnorodne produkty, takie jak drabina jednostronna, drabina dwustronna, drabina składana, schodki i taborety, drabina 3 elementowa. Szeroka gama asortymentu umożliwia dopasowanie odpowiedniej drabiny do własnych preferencji i potrzeb.

Bogata oferta drabin pokojowych

W ofercie drabin domowych aluminiowych znajdują się między innymi kolorowe drabiny, takie jak drabina żółta, drabina czerwona oraz drabina fioletowa, które cechują się funkcjonalnością, a także wysoką estetyką. Jest to drabina 4 stopniowa i drabina 5 stopniowa. Wykonane w zgodzie z normą EN-131, o maksymalnym obciążeniu do 150 kg. W ofercie również takie produkty jak drabina domowa z półką, drabina jednostronna z hakiem na wiadro, drabina dwustronna czy drabina aluminiowa 3 elementowa z serii BASIC - dla gospodarstw domowych. Lekka konstrukcja aluminiowa, o dużej wytrzymałości i żywotności.

Drabiny domowe stalowe to drabiny jednostronne oraz schodki i taborety. Chętnie wybieranym modelem jest drabinka 3 stopniowa. Solidne produkty niepodatne na uszkodzenia. Malowanie proszkowe zapewnia odporność drabiny na korozję, dzięki czemu może być użytkowana również w wilgotnym środowisku oraz na zewnątrz. Taborety i schodki składane są przeznaczone do codziennych prac domowych na niewielkich wysokościach. Drabiny stalowe domowe są wyposażone w karbowane stopnie oraz stopki o właściwościach antypoślizgowych. 

W kategorii drabiny do domu występują produkty z różną ilością stopni czy ilością szczebli, jest między innymi drabina 2 stopniowa, drabina 3 stopniowa, drabina 4 stopniowa, drabina 5 stopniowa czy drabina 6 stopniowa. Drabiny Kraft ułatwiają wykonywanie domowych obowiązków, remontów czy drobnych napraw. Drabinka 3 stopniowa składana ma praktyczne zastosowanie w codziennych pracach w gospodarstwach domowych.

Jak rozszerzyć funkcjonalność drabin do domu?

W asortymencie również akcesoria do drabin, które zwiększają wygodę i komfort podczas pracy na drabinie, a także części zamienne. Produkty takie jak hak na wiadro lub półka na narzędzia zwiększają funkcjonalność drabiny i ułatwiają pracę. Drabinka domowa to produkt praktyczny, doskonale sprawdzający się w codziennym użytkowaniu. Solidne drabiny domowe polskiej produkcji.