Aktywne filtry

Schodki i taborety

Schodki stalowe i taborety stalowe przeznaczone są do prac na niewielkich wysokościach. Posiadają od jednego do trzech stopni. Wykonane z solidnej i trwałej stali malowanej proszkowo. Porządna stalowa konstrukcja zapewnia komfort pracy. Wygodna drabina do domu, biura, magazynu czy warsztatu.

Po co schodki albo taboret?

Proste w przenoszeniu oraz użytkowaniu drabiny stalowe. Schodki i taborety to drabiny jednostronne. Duże i stabilne stopnie antypoślizgowe zapewniają wygodę oraz bezpieczeństwo podczas korzystania z drabiny. Ułatwienie w wykonywaniu codziennych czynności, taborety składane są pomocne podczas sprzątania, a także w czasie niewielkich remontów.  

Drabina stalowa o niewielkiej wadze i kompaktowych wymiarach. Drabina składana oraz taboret stalowy wyposażone są w stopki antypoślizgowe, które zapobiegają przesuwaniu drabiny, a dodatkowo chronią podłoże przed porysowaniem oraz uszkodzeniem. Schodki składane po złożeniu zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu są wygodne w przechowywaniu. Pałąk bezpieczeństwa zabezpiecza przed upadkiem w trakcie korzystania z drabiny. Taboret schodki ułatwia dostęp do wyższych półek, dzięki czemu jest pomocny przy codziennych pracach domowych.

Solidna stalowa konstrukcja jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Doskonale sprawdza się jako drabina domowa. Malowanie proszkowe chroni drabiny stalowe przed korozją, dlatego mogą być użytkowane nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale również na zewnątrz oraz w miejscach o podwyższonej wilgotności. 

Mnogość zastosowań do wielu różnorodnych zadań sprawia, że schodki składane i taborety stalowe to produkty uniwersalne, przydatne w każdym domu, biurze czy warsztacie. W asortymencie dostępne również drabiny aluminiowe, a także akcesoria do drabin oraz części zamienne. Drabiny Kraft charakteryzują się wysoką jakością i atrakcyjną ceną.