Aktywne filtry

Drabiny 3-częściowe uniwersalne

Drabina 3 elementowa to drabina rozkładana, która cechuje się mnogością zastosowań. Do użytkowania jako drabina wielofunkcyjna - możliwość rozstawienia jako drabina przystawna, drabina rozstawna oraz drabina wolnostojąca z wysuniętym trzecim elementem. Różne opcje rozłożenia sprawiają, że jest to drabina uniwersalna, o szerokim zastosowaniu.

Dlaczego drabina 3 elementowa? 

Drabiny 3 elementowe charakteryzują się dużym zasięgiem pracy, przy niewielkich rozmiarach transportowych. Lekka konstrukcja aluminiowa ułatwia rozkładanie, składanie oraz przenoszenie drabiny. Do wyboru ilość szczebli oraz wysokość robocza drabiny. Maksymalne obciążenie drabiny do 150 kg. Drabina segmentowa idealna do zastosowania jako drabina przemysłowa.

Wykonanie z lekkiego, a zarazem trwałego i wytrzymałego aluminium, które jest odporne na korozję oraz wilgoć, dzięki czemu mogą być stosowane w miejscach o podwyższonej wilgotności. Drabiny aluminiowe przeznaczone są zarówno do pracy wewnątrz budynków, jak również na zewnątrz. Odporne na uszkodzenia drabiny Kraft cechują się dużą żywotnością.

W ofercie drabiny 3 częściowe serii PRO, przeznaczone do wykorzystania jako drabiny profesjonalne dla firm, a także serii BASIC do użytkowania nieprofesjonalnego, na przykład jako drabiny domowe. Dodatkowo drabiny z serii PRO mogą być wykorzystywane jako drabina na schody. Drabiny spełniają normy EN-131, ponadto drabiny aluminiowe dla profesjonalistów posiadają certyfikat TUV.

Akcesoria do drabiny, które mogą się przydać

Dostępne w ofercie akcesoria do drabin zwiększają funkcjonalność i komfort podczas korzystania z drabin aluminiowych. Dzięki zastosowaniu uchwytu na kalenicę dachu w prosty sposób ze zwykłej drabiny może powstać drabina na dach. Kółka do drabin przemysłowych umożliwiają utworzenie drabiny z kółkami. Uchwyt na bagażnik samochodowy pozwala na wygodny transport drabiny na dachu samochodu.

W ofercie również części zamienne. Stabilizator to niezbędny element drabin 3 częściowych, dlatego w przypadku uszkodzenia lub zużycia wystarczy dokupić sam stabilizator - to dużo tańsze rozwiązanie niż zakup nowej drabiny. Kilka modeli stabilizatorów o różnej długości umożliwia dopasowanie odpowiedniego do konkretnego rodzaju drabiny.