Aktywne filtry

Drabiny dwustronne

Drabina dwustronna umożliwia wchodzenie na drabinę z dwóch stron, co zwiększa wygodę oraz komfort podczas pracy. Duże, karbowane stopnie antypoślizgowe znajdujące się z obu stron drabiny zapewniają stabilność oraz bezpieczeństwo. Wyposażona w specjalne stopki, które zapobiegają przesuwaniu się drabiny podczas pracy, a ponadto chronią podłogę przed uszkodzeniem. Zamocowane do podłużnic pasy zabezpieczające zapobiegają nadmiernemu rozsunięciu drabiny, zapewniając bezpieczeństwo w czasie użytkowania drabiny Kraft.

Drabiny aluminiowe dwustronne są lekkie oraz komfortowe w użytkowaniu. Mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz budynków, jak również na zewnątrz. Doskonale sprawdzają się podczas codziennych czynności domowych oraz remontów i prac wykończeniowych. Przeznaczone do zastosowania jako drabina domowa, drabina do biura czy do warsztatu. Drabina jest lekka, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu jest wygodna w transporcie oraz przechowywaniu.

W ofercie drabin dwustronnych dostępna między innymi drabina 2 stopniowa, drabina 3 stopniowa czy drabina 4 stopniowa. Wykonane z aluminium, które charakteryzuje się lekką i solidną konstrukcją, a jednocześnie dużą wytrzymałością oraz trwałością. Drabina aluminiowa wyposażona w duży i wygodny podest roboczy o karbowanej powierzchni. Kompaktowe drabiny do różnorodnych zastosowań.

Różna ilość stopni i wysokość robocza ułatwia dobór odpowiedniej drabiny do własnych preferencji. W ofercie dostępne również części zamienne oraz akcesoria do drabin aluminiowych zwiększające funkcjonalność i komfort korzystania z drabiny. W asortymencie akcesoriów znajduje się między innymi uchwyt do mocowania drabiny na bagażniku samochodowym, który ułatwia transport drabiny.

W ofercie dostępne również drabiny stalowe, schodki i taborety, drabiny jednostronne, a także drabiny dla firm. Drabiny Kraft to szeroki asortyment różnorodnych produktów w korzystnych cenach.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj Nowe Konto