Aktywne filtry

Drabiny jednostronne

Drabina jednostronna to lekki i wygodny w użytkowaniu produkt. Przeznaczona do zastosowania jako drabina do domu oraz drabina do firmy. Idealnie sprawdzi się podczas codziennych czynności domowych, remontów, prac wykończeniowych, w biurach, w magazynach czy jako drabina pokojowa. Solidnie wykonane drabiny Kraft do użytkowania przez długi czas w wielu różnorodnych pracach na wysokości.

W kategorii drabiny jednostronne znajdują się produkty, takie jak drabina aluminiowa, a także drabina stalowa. Aluminium to doskonały materiał do produkcji drabin, gdyż cechuje się wyjątkową lekkością, przy jednocześnie dużej wytrzymałości oraz trwałości. Drabiny aluminiowe mogą być stosowane nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale też na zewnątrz i w wilgotnych miejscach, gdyż nie grozi im korozja. Drabiny ze stali mają solidną konstrukcję, która jest wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia. Malowanie proszkowe zabezpiecza przed korozją, a ponadto zwiększa estetykę drabiny.

Drabiny jednostronne to przede wszystkim produkty, takie jak drabina rozstawna, drabina składana, drabina ogrodowa, a także schodki i taborety. Różnorodny asortyment, z możliwością dopasowania cech drabiny pod własne preferencje. Do wyboru typ drabiny, ilość stopni, zasięg roboczy, a także materiał konstrukcji. Mnogość zastosowań w wielu różnorodnych pracach sprawia, że drabiny jednostronne są bardzo przydatnym produktem w domach, biurach, warsztatach czy magazynach.

W ofercie między innymi kolorowe drabiny aluminiowe, w tym drabina fioletowa, drabina czerwona oraz drabina żółta. Charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi, z maksymalnym obciążeniem do 150 kg, dodatkowo są zgodne z normą EN-131. W asortymencie drabin jednostronnych znajdują się również funkcjonalne schodki składane, które po złożeniu zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu są wygodne w przechowywaniu. Z kolei solidne taborety stalowe występują w wariantach jednostopniowych oraz dwustopniowych i są przydatne w codziennych pracach na niskich wysokościach.

W asortymencie dostępne również akcesoria do drabin oraz części zamienne, aby zapewnić jak największy komfort oraz wygodę podczas korzystania z drabiny. Dodatkowe akcesoria, takie jak półka do drabiny, hak na wiadro czy kółka do drabiny, wzbogacają i ułatwiają pracę na drabinie. Uchwyt do mocowania drabiny na bagażniku samochodowym umożliwia wygodny transport drabiny. Polskie produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.