Aktywne filtry

Drabiny 2-częściowe uniwersalne

Drabiny 2-elementowe uniwersalne mają możliwość rozłożenia jako drabina rozsuwana oraz drabina rozstawna. Wykonane z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu drabiny Kraft są solidne oraz wytrzymałe, a zarazem lekkie i wygodne w transporcie oraz rozkładaniu. Aluminium jest materiałem odpornym na korozję, dlatego drabiny aluminiowe mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz oraz w wilgotnym środowisku.

Lekka, poręczna oraz solidna drabina wielofunkcyjna z serii PRO, przeznaczona do wykorzystania jako drabina profesjonalna. Drabina aluminiowa spełnia normy EN-131, a także posiada certyfikat TUV, dzięki czemu korzystanie z niej jest bezpieczne oraz komfortowe. Maksymalne obciążenie 150 kg zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas korzystania z drabiny. Wygodna i funkcjonalna drabina 2 częściowa o szerokim zastosowaniu.  

Drabiny 2 częściowe cechują się dużym zasięgiem pracy, przy jednocześnie niewielkich wymiarach transportowych. Lekka konstrukcja jest wygodna w przenoszeniu i użytkowaniu. Drabina segmentowa przeznaczona do zastosowania jako drabina przemysłowa. Dwie opcje rozłożenia sprawiają, że jest to drabina uniwersalna, do użytkowania w wielu różnorodnych pracach budowlanych, wykończeniowych czy remontowych.

Drabina wyposażona w zaciskowe stopki antypoślizgowe, które zabezpieczają drabinę przed przesuwaniem, a dodatkowo chronią podłoże przed uszkodzeniem. Automatyczne blokady i zaczepy zwiększają bezpieczeństwo w czasie pracy na wysokości. Solidny stabilizator montowany za pomocą śrub zapewnia stabilność oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania drabiny. Do wyboru ilość szczebli i maksymalna wysokość robocza drabiny.  

W asortymencie również części zamienne oraz akcesoria do drabin, zwiększające wygodę podczas użytkowania drabiny. W ofercie między innymi kółka do drabin, dzięki którym ze zwykłej drabiny powstaje drabina na kółkach, wygodna do rozłożenia przy ścianie. Uchwyt do drabiny na kalenicę dachu umożliwia transport drabiny na dachu i wykorzystanie drabiny wielofunkcyjnej lub przestawnej jako drabina dachowa. Uchwyt na bagażnik samochodowy umożliwia wygodny i bezpieczny transport drabiny.