Firma Domena J.CHROSTEK Sp. j. powstała w wyniku przekształcenia ze spółki cywilnej, która powstała w 2003 roku z połączenia dwóch firm: FK Rondo od 1991 roku zajmującej się sprzedażą, dystrybucją, importem, eksportem, a w późniejszym okresie również produkcją drabin aluminiowych, drewnianych i stalowych oraz PHU Domena od 1994 roku zajmującej się sprzedażą, wynajmem i montażem oraz produkcją rusztowań budowlanych.

Firma oferuje najbogatszy w kraju asortyment drabin i rusztowań, różnych producentów. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz szeroki asortyment, pozwala nam zaoferować każdemu Klientowi to, co najlepiej odpowiada jego wymaganiom i możliwościom finansowym. Cechuje nas duża elastyczność działania: rozwiązujemy każdy problem, nikogo nie odsyłamy "z kwitkiem".

Pomimo bardzo szerokiej oferty zdecydowana większość produktów dostępna jest "od ręki" i nawet zlecenia nietypowe wykonywane są w bardzo krótkich terminach. Posiadamy również własny serwis i magazyn części zamiennych, co pozwala obsłużyć klientów szybko i sprawnie.

Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe w zakresie rusztowań fasadowych, przejezdnych aluminiowych i stalowych. Dysponujemy doświadczonymi brygadami montażystów. Wykonujemy również projekty rusztowań.

Oferujemy drabiny do wszelkich zastosowań od domowych do wysokospecjalistycznych dla potrzeb m.in. pożarnictwa i energetyki. Wykonujemy drabiny i rusztowania nietypowe, z aluminium i stali, na zamówienie wg projektów własnych lub klienta.

Jesteśmy członkiem założycielem Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań.

Zostaliśmy wybrani przez Komisję Europejską na uczestnika Europejskiego Panelu Testów Biznesowych European BusinessTest Panel. EBTP składa się z około 3600 przedsiębiorstw różnej wielkości i reprezentujących różne sektory gospodarki, mająych siedzibę we wszystkich państwach członkowskich UE. Uczestnicy Panelu opiniują przygotowywane przez Komisję Europejską propozycje legislacyjne i inicjatywy mogące mieć wpływ na biznes.

Zostaliśmy uhonorowani m.in. certyfikatami "Przejrzysta Firma" przyznawanym przez Dun and Bradstreet, "Rzetelna Firma" przyznawanym przez Krajowy Rejestr Długów, "Microsoft License Management" przyznawanym przez Microsoft.