Aktywne filtry

Drabiny wielofunkcyjne

Drabina wielofunkcyjna charakteryzuje się wszechstronnym zastosowaniem. Różnorodne modele do użytkowania w wielu pracach. Konstrukcja aluminiowa sprawia, że drabiny wielofunkcyjne są lekkie, a jednocześnie mocne i solidne. Aluminium jest materiałem wytrzymałym oraz odpornym na uszkodzenia, dzięki czemu drabiny aluminiowe charakteryzują się dużą trwałością i żywotnością.

Drabina do wszystkiego...

Funkcjonalność oraz szerokie zastosowanie drabin wielofunkcyjnych zwiększa efektywność i komfort podczas prac na wysokości. Produkty te mogą być użytkowane jako drabiny dla firm podczas prac budowlanych, a także jako drabiny domowe. Dzięki wykonaniu z odpornego na korozję aluminium, drabiny przeznaczone są do zastosowania zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz oraz w miejscach o podwyższonej wilgotności.

W kategorii drabiny wielofunkcyjne, zawierają się różne produkty, takie jak drabina 2 elementowa, drabina 3 elementowa, drabina uniwersalna, drabina z podestem. Do wyboru różna ilość szczebli i wysokość robocza, w celu najlepszego dopasowania do potrzeb klienta. Drabiny aluminiowe wielofunkcyjne to funkcjonalne i wielozadaniowe produkty, przydatne przy różnorodnych pracach remontowych czy budowlanych.

Drabina dwuelementowa do wykorzystania profesjonalnego ma możliwość rozłożenia jako drabina rozstawna oraz drabina rozsuwana. Drabiny z serii PRO są wykonane w zgodzie z normami EN 131, a ponadto posiadają certyfikat TUV Rheinland. Drabiny trzyelementowe występują w dwóch seriach: PRO do wykorzystania jako drabina profesjonalna oraz BASIC do użytku jako drabina domowa. Do zastosowania jako drabina rozstawna, drabina przystawna oraz drabina wolnostojąca z wysuwanym trzecim elementem.  

Drabina uniwersalna serii BASIC oraz drabina z podestem serii PRO to drabiny wielofunkcyjne, z możliwością rozłożenia jako drabina wolnostojąca, drabina przystawna, a także drabina przystawna z dystansem do muru. Wygodny podest roboczy sprawdza się w wielu różnorodnych pracach.

Akcesoria do drabin uniwersalnych

Oferta wzbogacona również o akcesoria do drabin zwiększające wygodę podczas pracy na drabinie, a także o części zamienne, które umożliwiają szybką wymianę zniszczonej części drabiny niewielkim kosztem. W asortymencie również drabiny stalowe. Drabiny Kraft to wielofunkcyjne produkty, o uniwersalnym zastosowaniu w wielu różnorodnych pracach.