Aktywne filtry

Drabiny stalowe

Drabina stalowa charakteryzuje się wyjątkową odpornością na uszkodzenia. W celu zabezpieczenia przed korozją drabiny stalowe są malowane proszkowo, dzięki czemu można je użytkować nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale również na zewnątrz czy w miejscach o podwyższonej wilgotności.

Drabina dwustopniowa czy drabina trzystopniowa?

Drabiny stalowe są bardzo wytrzymałe. Do wyboru modele o maksymalnym obciążeniu 125 kg lub 150 kg. Przeznaczone do wykorzystania jako drabina domowa, sprawdzą się również jako drabina do biura, do punktu gastronomicznego czy do warsztatu. Idealne do prac domowych i przydomowych, a także remontów.

Pomimo solidnej konstrukcji drabiny Kraft mają niewielką wagę, dzięki czemu są komfortowe w użytkowaniu oraz przenoszeniu. Wyposażone w specjalne stopki wykonane z tworzywa sztucznego, które zapobiegają przesuwaniu drabiny, a dodatkowo zabezpieczają powierzchnię przed porysowaniem i uszkodzeniem.

W asortymencie różnorodne drabiny stalowe, w tym drabina do domu, drabina jednostronna, drabina składana, jak również taboret stalowy. Dostępne między innymi produkty takie jak drabina dwustopniowa, drabina trzystopniowa czy drabina czterostopniowa. Mnogość zastosowań drabiny - możliwość wykorzystania do remontów oraz do codziennych prac domowych.

Schodki składane po złożeniu zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu ich przechowywanie jest bardzo wygodne. Taborety stalowe doskonale sprawdzają się w pracach na niewielkich wysokościach. Drabiny stalowe domowe są odporne na uszkodzenia i wytrzymałe.

Drabiny stalowe występują w kilku konfiguracjach. Do wyboru różne typy drabiny, różna wysokość robocza oraz ilość stopni, umożliwiające dopasowanie drabiny do własnych potrzeb oraz preferencji. Uniwersalność zastosowań drabiny i jej rodzajów sprawia, że jest to produkt przydatny w niemal każdym gospodarstwie domowym.

Dostępne dodatkowo części zamienne, a także akcesoria do drabin zwiększają komfort podczas prac na wysokości. W ofercie również drabiny aluminiowe, w tym drabina dwustronna, drabina 3 elementowa czy drabina 2 częściowa uniwersalna, do zastosowania jako drabina przystawna oraz drabina rozstawna. Drabiny Kraft to funkcjonalne produkty w atrakcyjnych cenach.