Aktywne filtry

Drabiny firmowe

Drabiny dla firm to drabiny profesjonalne, przeznaczone do użytku specjalistycznego. Wykonane z wysokiej jakości aluminium, które charakteryzuje się wyjątkową trwałością oraz wytrzymałością. Drabiny aluminiowe dla firm spełniają normy EN-131, a ponadto posiadają certyfikat bezpieczeństwa TUV Rheinland.

Dlaczego drabina do firmy?

Drabiny dla profesjonalistów charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem. Sprawdzają się w pracach budowlanych, remontowych czy wykończeniowych, a także w magazynach i halach produkcyjnych. Lekka konstrukcja aluminiowa jest wygodna w transporcie, rozkładaniu oraz użytkowaniu.

Aluminium jest wytrzymałym materiałem o dużej żywotności, odpornym na uszkodzenia i korozję. Drabina przemysłowa przeznaczona jest zarówno do prac wewnątrz budynków, jak również na zewnątrz oraz w wilgotnym środowisku. Uniwersalne zastosowanie do wielu różnorodnych prac na wysokości.

W asortymencie drabiny z serii PRO: drabina 2 elementowa, drabina 3 elementowa oraz drabina z podestem. Do wyboru takie parametry jak ilość szczebli, typ drabiny, długość drabiny, wysokość robocza, dzięki czemu można dopasować produkt do własnych preferencji oraz potrzeb. 

Akcesoria do drabin firmowych

Dodatkowo drabiny można wzbogacić w akcesoria do drabin, które ułatwiają pracę na wysokości oraz zwiększają jej komfort i funkcjonalność. Do wyboru między innymi uchwyt do drabiny na kalenicę dachu, uchwyt do drabiny na bagażnik samochodowy oraz kółka do drabiny.

Dostępne części zamienne umożliwiają wymianę uszkodzonego elementu drabiny. W ofercie również inne produkty, między innymi drabina stalowa i drabina składana, do zastosowania jako drabina domowa. Wysokiej jakości drabiny Kraft wyprodukowane w Polsce.