Aktywne filtry

Drabiny aluminiowe

Drabina aluminiowa charakteryzuje się solidną konstrukcją, dużą wytrzymałością oraz niewielką wagą. Ze względu na lekkość oraz trwałość, aluminium jest materiałem idealnie nadającym się do produkcji drabin. Niewielki ciężar ułatwia transport i rozstawianie drabiny, co zwiększa wygodę podczas pracy. Ponadto drabiny te są odporne na wilgoć oraz korozję, dzięki czemu sprawdzają się do zastosowania wewnątrz budynków, ale również na zewnątrz. Lekkie, poręczne i stabilne drabiny Kraft występujące w wielu wariantach.  

Oferta drabin według zastosowania

W ofercie różne rodzaje drabin aluminiowych, takie jak drabina domowa, drabina profesjonalna, drabina wielofunkcyjna, drabina 2 elementowa, drabina 3 elementowa, drabina jednostronna, drabina dwustronna, drabina ogrodowa. Do wyboru ilość szczebli lub ilość stopni, wysokość robocza czy długość drabiny. Wiele różnych konfiguracji drabiny umożliwia dobór produktu odpowiedniego do własnych potrzeb. Chętnie wybieranym modelem jest drabinka aluminiowa przeznaczona do prac domowych, a także drabina trzyczęściowa, chętnie wykorzystywana przez profesjonalistów..

Drabiny domowe aluminiowe są lekkie i funkcjonalne, wygodne w przenoszeniu oraz użytkowaniu, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Idealnie sprawdzają się podczas sprzątania, remontów czy codziennych obowiązków domowych. Drabiny profesjonalne przeznaczone są do częstego oraz intensywnego korzystania podczas prac budowlanych, remontowych, wykończeniowych, w halach i magazynach. Solidne wykonanie z trwałego aluminium w celu zapewnienia bezpieczeństwa, wytrzymałości oraz długiej żywotności drabiny. Ponadto drabiny dla profesjonalistów spełniają normy EN-131, a także posiadają certyfikat TUV Rheinland.

Drabiny 3 elementowe występują w wersji PRO, przeznaczonej do zastosowania jako drabina dla firm, jak również w wersji BASIC idealnej do wykorzystania w gospodarstwach domowych. Do użytkowania jako drabina przystawna, drabina rozstawna oraz drabina wolnostojąca z wysuniętym trzecim elementem. Ponadto drabiny 3 elementowe w wersji PRO można stosować jako drabina na schody. Drabiny 2 elementowe z serii PRO są przeznaczone dla profesjonalistów. Możliwość rozłożenia jako drabina wysuwana oraz drabina rozstawna. Wysokiej jakości konstrukcja aluminiowa o wyjątkowej trwałości i wytrzymałości.

Drabina wielofunkcyjna oraz drabina z podestem to produkty o uniwersalnym zastosowaniu jako drabina rozstawna, drabina przystawna, drabina przystawna z dystansem do muru. Wygodny podest roboczy jest odpowiedni do różnorodnych prac. Lekka i szybka w rozkładaniu oraz składaniu konstrukcja zapewnia wysoki komfort podczas korzystania z drabiny aluminiowej. Drabina ogrodowa to wygodne rozwiązanie do wszelkich prac ogrodniczych oraz sadowniczych. Trójkątny kształt z podłużnicą zakończoną szpicem sprawia, że drabina jest stabilna i komfortowa w użytkowaniu.

Jeszcze akcesoria i części zamienne

W asortymencie także części zamienne oraz akcesoria do drabin aluminiowych, które zwiększają funkcjonalność drabiny. Dzięki zastosowaniu akcesoriów do drabin niskim kosztem ze zwykłej drabiny powstają takie produkty jak drabina dachowa, drabina na kółkach czy drabina z półką. W ofercie również drabiny stalowe. Drabiny Kraft to polskie produkty o wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach.