Aktywne filtry

Akcesoria do drabin

Akcesoria do drabin poprawiają komfort oraz wygodę podczas korzystania z drabiny. W ofercie drabiny aluminiowe oraz drabiny stalowe. Dzięki zastosowaniu dodatków do drabin możliwa jest efektywniejsza praca na wysokości. Ułatwienie podczas korzystania z drabiny, wygodny i bezpieczny transport oraz przenoszenie drabiny.

W asortymencie między innymi półka na narzędzia do drabiny oraz hak na wiadro przeznaczone dla drabiny do domu, do montażu na pałąku drabiny.

Uchwyt do drabiny na bagażnik samochodowy doskonale zabezpiecza drabinę podczas transportu. Łatwy i bezpieczny transport drabiny na dachu samochodu.

Drabina 3 elementowa oraz drabina 2 elementowa mają w ofercie dedykowane kółka umożliwiające wygodne rozkładanie drabiny przy ścianie, dzięki czemu w prosty sposób ze zwykłej drabiny powstaje drabina na kółkach. W ofercie również kółka do rusztowania drabinowego.

Uchwyt do drabiny na kalenicę dachu umożliwia utworzenie drabiny na dach i wygodną pracę oraz transport drabiny po dachu.

Drabina ogrodowa może zostać wzbogacona w szpic stalowy do drabin ogrodowych.

Różnorodny asortyment umożliwia zwiększenie komfortu oraz wygody podczas korzystania z drabiny, jej transportu i przenoszenia. Większa funkcjonalność drabiny zwiększa efektywność pracy. Drabiny Kraft to solidne i wytrzymałe produkty. W ofercie również części zamienne.

  • Zarejestruj się

Zarejestruj Nowe Konto