Aktywne filtry

Akcesoria do drabin aluminiowych

Akcesoria do drabin poprawiają komfort oraz wygodę podczas korzystania z drabiny. W ofercie drabiny aluminiowe oraz drabiny stalowe, a dzięki zastosowaniu dodatków do drabin możliwa jest efektywniejsza praca na wysokości. Ułatwienie podczas korzystania z drabiny, wygodny i bezpieczny transport oraz przenoszenie drabiny.

W asortymencie między innymi półka na narzędzia do drabiny oraz hak na wiadro przeznaczone dla drabiny do domu, do montażu na pałąku drabiny. Akcesoria do drabin aluminiowych, a także stalowych to ułatwienie pracy na drabinie.

Uchwyt do drabiny na bagażnik samochodowy doskonale zabezpiecza drabinę podczas transportu. Łatwy i bezpieczny transport drabiny na dachu samochodu.

Drabina 3 elementowa oraz drabina 2 elementowa mają w ofercie dedykowane kółka umożliwiające wygodne rozkładanie drabiny przy ścianie, dzięki czemu w prosty sposób ze zwykłej drabiny powstaje drabina na kółkach. W ofercie również kółka do rusztowania drabinowego.

Uchwyt do drabiny na kalenicę dachu umożliwia utworzenie drabiny na dach i wygodną pracę oraz transport drabiny po dachu.

Drabina ogrodowa może zostać wzbogacona w szpic stalowy do drabin ogrodowych.

Różnorodny asortyment umożliwia zwiększenie komfortu oraz wygody podczas korzystania z drabiny, jej transportu i przenoszenia. Większa funkcjonalność drabiny zwiększa efektywność pracy. Drabiny Kraft to solidne i wytrzymałe produkty. W ofercie również części zamienne.