DRABINA STALOWA DOMOWA 125 KG

91,00 zł brutto
73.98 netto
Sprzedano: 49 szt.

▪ Drabina stalowa przeznaczona do prac w gospodarstwach domowych.
▪ Dostępne modele 3 - 8 stopni.
▪ Solidna stalowa konstrukcja.
▪ Szerokie, spawane stopnie.
▪ 60 cm pałąk bezpieczeństwa.
▪ Stopki gwarantujące stabilność.
▪ Tłoczony podest roboczy o wymiarach 25 x 26 cm.
▪ Drabina malowana proszkowo.
▪ Maksymalne obciążenie: 125 kg.

Typ
Certyfikat bezpieczeństwa TÜV Rheinland
Długość drabiny złożonej [m]
Grubość drabiny [m]
Kolor drabiny
Liczba stopni
Maksymalne obciążenie [kg]
Materiał
Rodzaj łączenia szczebli
Szerokość drabiny [m]
Waga [kg]
Wejście
Wymiary opakowania [m]
Wysokość do podestu [m]
Wysokość robocza [m]

Drabina stalowa jednostronna dostępna w wariantach od 3 do 8 stopni. Wyposażona w 60 cm pałąk oraz w karbowane stopnie antypoślizgowe, gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy. Wykonane z tworzywa sztucznego stopki zapewniają stabilność podczas pracy na drabinie, a także zabezpieczają podłogę przed uszkodzeniem. Solidna konstrukcja ze stali najwyższej jakości charakteryzuje się wytrzymałością i trwałością, jak również odpornością na wgniecenia czy odpryski. Dla zwiększenia estetyki drabinę pomalowano proszkowo na popielaty kolor. Drabina 4 stopniowa występuje również w kolorze czarnym. Drabina dedykowana dla gospodarstw domowych, do codziennych prac czy okresowych remontów. Nośność do 125 kg. Drabina polskiej produkcji w atrakcyjnej cenie.

Komentarze

Oceń 
Ocena

2023-05-20

Drabina 8-stopniowa

Zdecydowałem się na wyższą drabinę (8-stopniową), bo poprzednie, których używałem, o mniejszej ilości stopni, ograniczały moje możliwości prac w domu. Większa ilość stopni znosi te ograniczenia. A dodatkowo, już samo to, że drabina jest wysoka, umożliwia mi wsparcie się na niej, gdy stoję np. na 5 stopniu i użycie podestu roboczego jako półki do odłożenia czegoś/narzędzi. Przy wyższej drabinie, stojąc na którymś z jej niższych stopni, nie ma się wrażenia bycia "w powietrzu" jak ma to miejsce przy staniu na podeście roboczym, nawet w niższych drabinach.
Oczywiście przy drabinie 8-stopniowej, stojąc na wyższych stopniach (od 6-tego stopnia w górę) czy podeście roboczym, ma się wrażenie mniejszej stabilności, chwiania się, , ale zdawałem sobie z tego sprawę kupując tę drabinę (taka jest specyfika wysokich drabin o takiej konstrukcji). Można to rozwiązać wykonując prace z kims, kto może przytrzymać drabinę i zniwelować to wrażenie. Ale można też korzystać z niej w sposób, w jaki ja korzystam, czyli nie wchodząc na sam szczyt drabiny.
Czynnikiem decyzdującym może być również wzrost osoby i osobiste preferencje odczuwania wysokości podczas wykonywania prac na drabinie.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt